TurkishEnglishGermany
Havuzunuz Yaza Hazır mı? ÜCRETSİZ KEŞİF için Hemen iletişime Geçin..
Aylık Havuz Bakımı Yapan Firmalar ve Fiyatları

Aylık Havuz Bakımı Yapan Firmalar ve Fiyatları

Aylık havuz bakımı sırasında yapılan uygulamalar taban ve duvar temizliği ile olmaktadır. Firmalara istinaden, sağlık bakanlığınca belirlenen EK-1, EK-2, EK-3’te yer alan fiziksel, mikrobiyolojik ve kimyasal standartlarına uygunluğu için havuz suyundan numune gönderilir. Gezinti alanında, tesis dışında ve içinde sağlık bakanlığının EK-5 denetimi formunda belirtilen uygunluk eksiklikleri dışarısında kalan eksiklikler giderilir. Böylece aylık bakım uygulaması tamamlanmış olur.

Aylık havuz bakım fiyatları firmaların vermiş olduğu fiyat çizelgelerinde değişiklik gösterilmesi oluşmaktadır. Normal ev kullanıcısı kişiler aylık bakımlarını yaptırmak zorunluluğunda değildirler. Fakat temiz tutmaları aylık bakım yapma masraflarından kurtulmaları anlamını taşımaktadır. Öncelikle havuzun suyu boşaltılmalı ve daha sonra gerekli malzemeler ile iyice temizlenmeli ve su sızıntılarının önlenmesi için izolasyon yaptırmaları yaralarına olacaktır.

Havuz bakımı yapan firmalar ile iletişime geçip gerekli yönergeleri talep edebilir ve havuzunuzun bakımını yaptırabilirsiniz. Havuz bakım ücretleri her firmaya göre değişiklik göstermektedir ancak havuzunuzun bakımını kendiniz yapmasını biliyorsanız gerekli malzemeleri alıp yapabilirsiniz. Filtrasyon, ilaçlama, izalasyon, bakımları için İstanbul havuz bakımı şirketlerinden teknik destek alabilirsiniz. Sıkça yapılan havuz bakımları havuz bakım ücretleri konusunda bütçenizi yorabilir. Fakat sık sık yapılan havuz bakımları, onarımları veya temizlikleri, havuzu dengede ve sorunsuz tutacağından diğer uygulamalar açısından oldukça hesaplıdır. Günlük, haftalık ve aylık bakımlar ile havuzunuzun sağlıklı olması sizin de sağlıklı olmanızı sağlamaktadır. Bu neden ile havuzunuzun bakımını ihmal etmeyiniz.

29 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 1932 kez okundu