TurkishEnglishGermany
Havuzunuz Yaza Hazır mı? ÜCRETSİZ KEŞİF için Hemen iletişime Geçin..
Havuz Temizleme Robotları ve Fiyatları

Havuz Temizleme Robotları ve Fiyatları

Havuz temizleme ve havuz bakımları genel olarak iki çeşitte yapılmaktadırlar. Bunlardan bir tanesi manuel olarak bir diğeri ise havuz robotları sayesinde olmaktadır. Havuz robotları fiyatları çeşitli ebat ve robot motor sisteminin güçlü oluşu, elverişli ve kullanımı oldukça basit olmasından ve daha iyi temizlik yapacağı sebebi ile farklılık göstermektedir.

Havuz temizleme robotları havuz içerisindeki bakteri ve yosun oluşumunu önleyip temizlemekte kolay kullanım sağlamaktadır. Manuel olarak temizleme yapmak hem yorucu ve istenilen temizliği yapamamakta hem de maliyetli bir iş olduğundan firmalar ve özel havuz sahipleri havuz temizleme robotları kullanımına yönelmektedirler.
Dolphin havuz robotları kullanılarak yapılan temizleme işlemlerinde havuz duvarlarındaki bakteri oluşumunu ve dipte oluşan yosunlaşmaları önlemek açsından oldukça önemlidir.

Havuz temizliği robotu ile yapılacak temizlikler suyun berraklık ve şeffaflığını korumada aynı zamanda dezenfeksiyonu için büyük önem taşımaktadır. Bu robotları kullanmanın avantajları, havuz temizliği zahmetinden kurtulmuş olmak, kapalı sistem tasarlanan robotların kapalı havzasındaki tüm pislikleri filtreleme sistemi ile hapsedip, havuz suyuna geri dönmesini engellemek, kullanılan tüm kimyasalları en aza indirgemek, olarak sıralayabiliriz.

Manuel olarak yapılan havuz suyu dip temizlemesi fiziksel olarak güç gerektireceğinden ve saatler alacağından kısa sürede bu robotlar sayesinde havuzunuz temizlenmiş olacaktır. 3 farklı alanda bu robotlar kullanılmaktadır. Özel mülk ve villa şahsi kullanım havuzları, aquapark ticari işletmeler ile site havuzları, göletlerle beraber süs hayvanları için yapılan havuzlardır.

25 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 1091 kez okundu