TurkishEnglishGermany
Havuzunuz Yaza Hazır mı? ÜCRETSİZ KEŞİF için Hemen iletişime Geçin..
Kışlık Havuz Bakımı, Kış temizliği ve kimyasalları

Kışlık Havuz Bakımı, Kış temizliği ve kimyasalları

 

Ph değerleri düzenleme ve klorlama yapımı kışlık havuz bakımı düzenlemesinde başlıca bakımlardan bir tanesidir. Çökeltici kullanılarak bir gün beklendikten sonra çöken parçacıkları filtreye uğratmadan dışarı atılması sağlanır. Klor şoklaması ile şoklama yapılır ve yosun öldürücü ilave edilerek, havuzun 24 saat devamlı olarak çalışması sağlanır, bu yolla mikroorganizmaların suyun içinden filtreleme sistemi üzerinden zorlanması yolu ile bertaraf edilmesi sağlanır.

Filtre, havuzların hijyenik olması bakımından can damarı görevi görmektedir. Büyük havuzların suyunu boşaltmak zor ve zaman aldığından, filtreleme sistemi olması gerekmektedir. Havuzunuzu sağlıklı, temiz ve berrak tutmak için iki hususa dikkat etmenizde fayda vardır. Birincisi, istenmeyen kirleri, yabancı maddeleri, partikülleri ve tozları arıtmanız gerekmektedir.

Bir diğeri ikinci husus ise havuzunuzun kimyasal dengesini sağlamanızdır. Tüm işlemler kış havuz bakımı üzerinden havuz doldurma işlemleri içerisinde yapılmaktadır. Ayrıca kışlık havuz bakım fiyatları veren firmalarla anlaşarak uzman ekipler çağırıp bakım yaptırabilirsiniz. Bu havuz bakımı yapan firmalar aracılığı ile uzman ekip çağırıp yapabileceğiniz güzel bir web sitesi olan havuzhizmetleri.com sitesinden ulaşmanız mümkün. havuzhizmetleri.com firması havuz bakım ücretleri hususunda siz değerli müşterilerine en uygun fiyat ile hizmetlerini İstanbul havuz bakımı işlemlerini sunmaktadır.

Havuz temizleme bakım onarım için anlaştığınız firmalardan, havuz bakımı için maliyeti hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bakımını yapacağınız havuzun maliyeti, havuzunuzun ebatlarının büyüklük küçüklük oranına göre değişiklik gösterebilir.

08 Ağustos 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 1111 kez okundu