TurkishEnglishGermany
Havuzunuz Yaza Hazır mı? ÜCRETSİZ KEŞİF için Hemen iletişime Geçin..
SAUNA

SAUNA İMALATI

Spa alanı denildiğinde akla gelen ilk sıcak mekanlardan biri de saunadır. Yüksek sıcaklık düşük nem prensibine dayalı olarak çalışan saunanın kökeni 2000li yıllara dayanmaktadır. Bir yaşam tarzı olan sauna Finlandiya’dan dünyaya yayılan bir banyo türüdür. En çok tercih edilen Klasik Fin Saunasında sıcaklık 85-95 oC arasında değişir. Terleme yolu ile gözenekleri açar ve vücudun ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Böylece cildiniz canlı ve son derece pürüzsüz bir görünüme ulaşır.

Ayrıca, saunada geçireceğiniz 10-15 dakikalık bir zaman dilimi beden sağlığınızın yanı sıra ruh sağlığınızda da iyileştirici bir etki bırakacaktır. Bu 10-15 dakikalık birinci seans sonrası vücudunuzu soğuk su ve serin hava ile soğutulur. Bu işlemleri iki üç seans tekrar ederek içinde bulunduğunuz günün stresinden uzaklaşabilirsiniz. Düzenli uygulanan sauna seansları solunum yollarının daha düzenli çalışmasına da yardımcı olmaktadır.

Sağlığımız açısından bunca faydası olan sauna tabi ki sadece doğru uygulama yapıldığında faydalı olacaktır. Yanlış ve bilinçsiz kullanımın yanı sıra yanlış projelendirme uygulandığında saunalar beklentinin aksine sağlığınıza zarar bile verebilir.

Sauna keyfini sizlere en uygun ve en kaliteli şekilde yaşatmak için hizmet vermekteyiz. Geniş ürün yelpazesi ve farklı model ve aksesuar seçenekleriyle saunayı size özel olarak tasarlıyor ve imalat yapıyoruz.

08 Eylül 2016 tarihinde eklendi. 737 kez okundu