TurkishEnglishGermany
Havuzunuz Yaza Hazır mı? ÜCRETSİZ KEŞİF için Hemen iletişime Geçin..
Tam Otomatik Havuz Robotları

Havuz dip temizliği için kullanılan otomatik havuz robotlarının kolay kullanımı sayesinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Farklı markaların farklı modelleri ile duvara tırmanabilen ve su çizgisi temizliği sağlayabilen tam otomatik havuz robotları ile havuz temizliğinin rahatlığını keşfedeceksiniz.

Öncelikle havuz ölçüler ve/veya havuz taban alanına göre seçilen havuz robotlarını isterseniz sadece taban temizleme isterseniz taban ve duvar temizleme özelliğine göre tercih edebilirsiniz.

Taşıma arabasını kullanarak havuz robotunuzu çok rahat ve zahmetsiz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Havuz robotu temizliğini tamamladıktan sonra tekrar toplayarak taşıma arabasına yükleyebilir ve kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Havuz robotunu neden tercih etmeliyiz?

Havuz robotları kapalı devre çalıştığından havuz dibinde bulunan partiküller/pislikler havuz mekanik sistemine iletilmez. Dolayısıyla kum filtrenize ekstra bir kirlilik yükü iletmemiş olursunuz. Böylelikle kum filtrenizin verimli çalışma ömrünü uzatmış olursunuz ve bakım maliyetlerinizden tasarruf sağlarsınız.

Manuel olarak yapılan havuz dip temizliklerinde kum filtrelerine iletilen ekstre kirlilik yükünü azaltmak için filtrelere ters yıkama yapmanız gerekmektedir. Dolayısıyla havuza ilave olarak su eklemeniz gerekmekte ve suyun kimyasal dengesini sağlamak için kullanmanız gereken kimyasal miktarı da artacaktır.

Ayrıca manuel olarak yapılan havuz dip süpürgesi için ekstra zaman ve güç harcamak gerekir. Otomatik havuz robotları bu işlemi bizim için yaparak hem zaman tasarrufu hem de sadece havuzun keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Siz de hem havuzunuza hem de bütçenize uygun havuz robotunu seçin ve havuz keyfinizi yaşayın.

Havuz robotu seçimi ile ilgili bizimle irtibata geçebilir ya da web sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Her konuda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

08 Haziran 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 1020 kez okundu